BiyografiBiyografi

2008 yılında bilgisayar mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra uzun yıllar antik model tasarımları konusunda bir çok firmaya destek verdik. Gelişen teknoloji ile birlikte 3 boyutlu yazıcılar kullanarak sektörde kullanılan Matrix Gemvision, Zbrush 2020 ve Rhinoceros programları dışında farklı programları da bu sektöre adapte ederek işlerimizi geliştirdik.

 

12 yıllık tecrübemiz ile bir çok firmaya 3 boyutlu takı tasarımı ve ev dekorasyonu konusunda destek vermekteyiz. Kişiye özel çalışmalarımız ile son yıllarda popüler hale gelen Kişye Özel Tasarım konusunda ise uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Hallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek, kariyerinizde ilerlemek ve sevdiklerinize özel tasarımlar yapmak artık çok kolay. İstediğiniz herhangi bir tasarımı 3 boyutlu şekilde tasarlayarak gerçeğe dönüştürüyoruz. Altın, gümüş, bronz madenleri kullanarak istediğiniz taşlar ile süsleyerek hayata geçiriyoruz.

Uzman kadromuz ile hayalinizde ki model öncelikle bilgisayar ortamında hazırlanıp, 3 boyutlu yazıcılardan çıkartılarak sadekar ustamız tarafından sizler için tasarlanmaktadır…

 

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp Mesaj İletişim Sayfamız