Kalıp Modelleme

Kalıp ModellemeKalıp Modelleme

Kalıp Modelleme konusunda sizlere profesyonel destek ve yüksek teknoloji 3 boyutlu yazıcılar ile 15 yıldır hizmet veriyoruz. Matrix Gemvision, RhinoCeros ve Zbrsuh 2018 3 boyutlu programları yanı sıra Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop ile profesyonel çizim desteği sunuyoruz. Kalıp Modelleme alanlarımız kuyumcular, gümüşçüler, sanayi ve ev dekorasyonuna yöneliktir.

Kalıp Modelleme işinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Uzman kadromuz ile sizlere sıfır hata ile kalıpları hazırlıyoruz. Kuyumculuk ve gümüşçülük sektörüne yönelik taşlı modellerde %98 taş düşmeme garantisi ile kalıplarınızı tasarlamaktayız.

Kalıp modelleme çizimlerinizi dosya, mum, reçine, altın, gümüş, bronz veya kauçuk olarak teslim ediyoruz.

 

Takı Tasarımı

Takı Tasarımı Sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Nurbs Non-Uniform Rational BSpline tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Kuyumculuk piyasasında en çok kullanılan tekniktir. Firmanıza veya kişiye özel tasarımlarda yoğun olarak kullanılan bu teknik, tasarımcının el becerisine ve görüş açısına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.  Takı Tasarımı, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 9 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız.

 

Organik Modelleme

Organik Modelleme

Sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Organik Modelleme tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Nurbs modellemenin aksine daha yumuşak ve doğal hatlardan oluşturularak elde edilen tasarım tekniğidir.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 9 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız.

 

Organik modelleme tasarımları yumuşak hatlar ve doğal görünümü ile kuyumculuk ve gümüşçülük sektöründe çok yapılamayan bir teknik olsa da gelişen teknoloji ve ar-ge çalışmalarımız sonucunda %100 başarılı bir şekilde üretilmektedir. Organik modelleme üretimleri son derece hassasiyet ve tecrübe gerektiren bir üretim tekniğidir.

 

Organik modelleme tasarımlarınız ister taşlı ister taşsız olarak üretilmektedir. Siz hayal edin biz yapalım…

 

Organik Modelleme Örnekleri

 

 

Modelleme Çeşitleri

Kuyumculuk Modelleme Teknikleri

 1. Füzyon modelleme
 2. Fantazi modelleme
 3. Organik modelleme
 4. Taşlı modelleme
 5. Taşsız modelleme
 6. Örgü modelleme
 7. Tek taş modelleme
 8. Beş taş modelleme
 9. Otantik modelleme

Gümüşçülük Modelleme Teknikleri

 1. Taşlı modelleme
 2. Taşsız modelleme
 3. Bayan ürünleri
 4. Erkek ürünleri
 5. Füzyon modelleme
 6. Otantik modelleme
 7. Organik modelleme
 8. Mondernize tasarımları

 

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp Mesaj İletişim Sayfamız

Örnek Modeller

Bilgilendirme

2008 yılından beridir 120 den fazla firmaya ve kişiye özel olarak destek veriyoruz. Takı tasarımlarınız uzman kadromuz tarafından isteklerinize göre tasarlanarak sizlere çizim, mum, altın, gümüş, bronz veya kauçuk olarak teslim edilmektedir.

Kendi bünyemizde var olan yazıcımız ve sadekar ustalarımız sebebiyle tasarımlarınız farklı bir yere hiç bir şekilde gönderilmez ve yayınlanmaz. Veri gizliliği bizler için en önemli esastır.