Kişiye Özel Takı

Kişiye Özel TakıKişiye Özel Takı

Kişiye Özel Takı Tasarım kendiniz ve sevdikleriniz için özel bir hediye. Hayal ettiğiniz veya beğendiğiniz bir çizimi sizler için gerçeğe dönüştürüyoruz. Takı Tasarımı yüksek teknoloji ürünü 3 boyutlu yazıcılar ile üretilmektedir. Uzman çizim ve tasarım ekibimiz ile hayal ettiğiniz ne varsa gerçeğe dönüştürmekteyiz.

 

Takı tasarımları kişiye özel olup sadece sizin için tasarlanır. Yaptırmak istediğiniz takı için farklı fikir ve görüşlerinizi bizimle paylaşmanız durumunda sizler için en iyi şekilde hayata geçiriyoruz.

 

Takı TasarımıKişiye Özel Takı

Takı Tasarımı Sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Nurbs Non-Uniform Rational BSpline tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Kuyumculuk piyasasında en çok kullanılan tekniktir. Firmanıza veya kişiye özel tasarımlarda yoğun olarak kullanılan bu teknik, tasarımcının el becerisine ve görüş açısına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.  Takı Tasarımı, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 9 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız.

 

Takı Tasarımı Aşamaları

  1. Yaptırmak istediğiniz tasarımın karakalem çizimini veya örnek resim dosyasını gönderin.
  2. Ürünün hangi madenden üretileceğini kararlaştırın (altın, gümüş, bronz).
  3. Ürün taşlı ise hangi taşların ve hangi renklerin olacağını belirleyin.
  4. Ürünün 3 boyutlu görüntüsünü kontrol edin. (ürünün çizim dosyası hazırlandıktan sonra)
  5. Ürününüzü teslim alın.

Ürünlerimiz alanında uzman tasarımcılar tarafından büyük bir titizlik ile tasarlanmaktadır. En ince ayrıntısına kadar işlenen ürünlerimiz sadekar ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz garantilidir ve sertifikalı olarak gönderilmektedir.

 

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp Mesaj İletişim Sayfamız