Takı TasarımıTakı Tasarımı

Takı Tasarımı Sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Nurbs Non-Uniform Rational BSpline tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Kuyumculuk piyasasında en çok kullanılan tekniktir. Firmanıza veya kişiye özel tasarımlarda yoğun olarak kullanılan bu teknik, tasarımcının el becerisine ve görüş açısına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.  Takı Tasarımı, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 9 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız.

 

Organik Modelleme

Sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Organik Modelleme tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Nurbs modellemenin aksine daha yumuşak ve doğal hatlardan oluşturularak elde edilen tasarım tekniğidir.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 9 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız.
Takı Tasarımı hakkında detaylı bilgi almak ve model yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim İçin Tıklayınız
WhatsApp Hattımız

Örnek Modeller

Bilgilendirme

Takı tasarımı konusunda 2008 yılından beridir 120 den fazla firmaya ve kişiye özel olarak destek veriyoruz. Takı tasarımlarınız uzman kadromuz tarafından isteklerinize göre tasarlanarak sizlere çizim, mum, altın, gümüş, bronz veya kauçuk olarak teslim edilmektedir.

Kendi bünyemizde var olan yazıcımız ve sadekar ustalarımız sebebiyle tasarımlarınız farklı bir yere hiç bir şekilde gönderilmez ve yayınlanmaz. Veri gizliliği bizler için en önemli esastır.