Takı Tasarımı

Takı Tasarımı

Takı Tasarımı

Takı Tasarımı Sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Nurbs Non-Uniform Rational BSpline tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Kuyumculuk piyasasında en çok kullanılan tekniktir. Firmanıza veya kişiye özel tasarımlarda yoğun olarak kullanılan bu teknik, tasarımcının el becerisine ve görüş açısına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.  Takı Tasarımı, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 12 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız.

Tasarım alanında profesyonel kadromuz ile istediğiniz her türlü modelin üretimini yapıyoruz. İleri teknoloji programlarımız ve 3d yazıcılarımız ile yüksek kalite üretim yapıyoruz. İstediğiniz ürünlerin çeşidine göre üretim süresi farklılık göstermektedir. Tahmini üretim süresi 4 gündür.

Organik Modelleme

Sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Organik Modelleme tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Nurbs modellemenin aksine daha yumuşak ve doğal hatlardan oluşturularak elde edilen tasarım tekniğidir.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 9 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız. Takı Tasarımı hakkında detaylı bilgi almak ve model yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim İçin Tıklayınız

Bilgilendirme

Takı tasarımı konusunda 2008 yılından beridir 200 den fazla firmaya ve kişiye özel olarak destek veriyoruz. Takı tasarımlarınız uzman kadromuz tarafından isteklerinize göre tasarlanarak sizlere çizim, mum, altın, gümüş, bronz veya kauçuk olarak teslim edilmektedir.

Kendi bünyemizde var olan 3D yazıcımız ve sadekar ustalarımız sebebiyle tasarımlarınız farklı bir yere hiç bir şekilde gönderilmez ve yayınlanmaz. Veri gizliliği bizler için en önemli esastır.

 

Füzyon Tasarım

  • Her tasarım müşterimize özeldir ve paylaşımları yapılmaz
  • Veriler harici disklerde depolanır
  • Tasarımlar 3 yıl süre ile saklı tutulur
  • İsteğe göre çizim dosyaları (3dm – STL) müşterilerimize gönderilir
  • Ürünler Altın, Gümüş ve Bronz olarak üretilir
  • Kalıp modellemelerde kauçuk alma işlemi yapılır
  • Kalıplar numuneleri basılarak gönderilir
  • Dünyanın her yerine kargo gönderimi yapıyoruz
  • Türkiye dışı kargo gönderimleri ücretleri alıcıya aittir

Örnek Modeller