ZBrush Takı Tasarımı

ZBrush Takı TasarımıZBrush Takı Tasarımı

ZBrush Takı Tasarımı ve 3 boyutlu modelleme programı dijital heykel tıraş programı olarak tanınmaktadır. Kuyumculuk sektöründe de kullanılmakta olan ZBrush organik modelleri kolay bir şekilde yapabiliyoruz.

 

Sizler için ZBrush’ ta istediğiniz her türlü tasarımı 3 boyutlu şekilde modellenebilir ve bu modelleri 3 boyutlu yazıcılardan çıkartabiliriz.  Bu modelleri altın, gümüş ve bronz olarak gerçeğe dönüştürebiliriz.

 

Zbrush organik modelleme tekniği ile çok daha yumuşak hatlar ile istediğiniz modelleri kalıp olarak üretmekteyiz. Kalıplar ister taşlı ister taşsız olarak sizlere mum, reçine, gümüş, altın veya kauçuk olarak verilmektedir. İstediğiniz modeller birebir olarak tasarlanır ve adresinize kadar kargo ile gönderilmektedir.

 

 

Örnek Modeller

 

 

ZBrush Yenilikler

ZBrush 4r8-2008 versiyonu ile takı tasarımı konusunda bir çok eklenti ve özellik hali hazırda mevcut durumda. Özellikle taş ve tırnak dizimi konusunda devrim oluşturan ZBrush maalesef kesiciler (cutters) konusunda ise henüz bir eklenti veya ona özel bölüm oluşturmuş değil.

 

Takı tasarımı konusunda diğer programlara göre sıra dışı işler yapan ZBrush, ileri ki versiyonlarda daha da adından söz ettireceğe benziyor. Şu an da dünya genelinde ZBrush için kuyumculuk sektörüne yönelik sempozyumları mevcut olsa da eğitim konusunda ciddi olarak Türkçe desteğe ihtiyacı olduğu kesin.

 

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp Mesaj İletişim Sayfamız