Organik Modelleme

Organik ModellemeOrganik Modelleme

Organik Modelleme sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Organik tasarım tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Nurbs modellemenin aksine daha yumuşak ve doğal hatlardan oluşturularak elde edilen tasarım tekniğidir.  Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 9 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız.

 

Organik tasarımlar yumuşak hatlar ve doğal görünümü ile kuyumculuk ve gümüşçülük sektöründe çok yapılamayan bir teknik olsa da gelişen teknoloji ve ar-ge çalışmalarımız sonucunda %100 başarılı bir şekilde üretilmektedir. Organik tasarım üretimleri son derece hassasiyet ve tecrübe gerektiren bir üretim tekniğidir.

 

Organik tasarımlarınız ister taşlı ister taşsız olarak üretilmektedir. Siz hayal edin biz yapalım…

 

İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp Mesaj İletişim Sayfamız

 

Organik Tasarım Örnekleri

 

Takı Tasarımı

Takı Tasarımı Sizler tarafından belirlenmiş veya çizilmiş olan kara kalem çalışmaları esas alınarak Nurbs Non-Uniform Rational BSpline tekniği ile modellenerek elde edilen tasarımlardır.  Kuyumculuk piyasasında en çok kullanılan tekniktir. Firmanıza veya kişiye özel tasarımlarda yoğun olarak kullanılan bu teknik, tasarımcının el becerisine ve görüş açısına bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.  Takı Tasarımı, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaptırmak istediğiniz tasarımlar 9 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşarak, en kaliteli ve isteğinize uygun tasarımlar yapmaktayız.

 

Takı tasarımlarını altın, gümüş ve bronz olarak üretimlerini yapmaktayız. Dünyanın her yerine kargo imkanı ve kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur.